Postali smo član Globalne mreže preiskovalnega novinarstva (GIJN)

Globalna mreža preiskovalnega novinarstva združuje najboljše neprofitne preiskovalne medijske hiše na svetu.

gijn

Z decembrom smo pri podcrto.si postali člani združenja Globalne mreže preiskovalnega novinarstva (Global Investigative Journalism Network – GIJN), ki združuje najprestižnejše neprofitne preiskovalne medije na svetu.

Na podcrto.si se pridružujemo združenju, katerega člani so tudi ameriški Pro Publica, Center for Public Integrity, Center for Investigative Reporting, Britanski The Bureau for Investigative Journalism, in Organised Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP). GIJN trenutno sestavlja 145 ustanov iz 62 držav.

Sprejem v GIJN je dodatna potrditev našemu delu, s sprejemom v združenje pa se čutimo izjemno počaščene.

Ob tej priložnosti bi se radi spet zahvalili vsem, ki ste kadarkoli v času delovanja podcrto.si donirali za naše delo. Brez vaše podpore naše delo namreč ne bi bilo mogoče.

Več o združenju GIJN (v angleščini)

Člani GIJN

Nastanek tega članka ste omogočili bralci z donacijami. Podpri Pod črto

Deli zgodbo 0 komentarjev



Več iz teme: O Pod Črto

Kaj, kako in zakaj delamo na Pod črto.

46 prispevkov

Širimo ekipo: Zaposlimo analitično in podatkovno novinarko ali novinarja

Ste med spremljanjem naših vsebin večkrat pomislili, da bi se radi pridružili naši ekipi? Sedaj je priložnost za to.

Tema: O Pod Črto
Sporočilo uredništva,

Naročite se na vikend branje s Pod črto

Za vas že več kot 8 let vsak teden pripravljamo branje za vikend – pregled osrednjih tem in zgodb tedna.

Tema: O Pod Črto
Sporočilo uredništva,

0 komentarjev

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

Zadnje objavljeno